11. 9. 2012

Časopis ELLE, Říjen 2012 - MÓDNÍ BIBLE

České vydání časopisu ELLE si pro nás připravilo nové, říjnové číslo, které vtrhne na stánky/do trafik v Pátek, 14. září.

obrázek pochází z Facebookové stránky časopisu.


Jak jistě víte, touto dobou, či o pár dní později, se uskutečňují nejrůznější týdne módy ve všech koutech světa, s čímž je spojené vydávání rozšířených verzí celosvětově známých módních časopisů. Nastává totiž doba, kdy se na módní trh dostávají přelomové módní kolekce z období Podzim/Zima 2012. S tím souvisí neodmyslitelná propagace a reklama nových módních trendů. Proto bývá polovina až více jak 2/3 časopisu zaměřené hlavně na reklamní kampaně známých módních značek. Časopis ELLE se v tomto případě nestal výjimkou a zařadil se mezi ty nejprestižnější módní časopisy, které v tomto případě nesou označení "Módní Bible".
Toto Říjnové číslo obsahuje 284 stran - pro někoho bohužel, pro někoho bohudík. Netuším, zda je to pro vás hodně  nebo málo stránek, jelikož to není žádný VOGUE, který bude jistě obsahovat minimálně jednou tolik stránek, ale i tak bych řekla, že to je více stránek, než ELLE normálně má. Mimo toho se v čísle můžete těšit na:
 • jak nosit starou osvědčenou klasiku – džíny, elegantní kalhoty, ultratrendy vojenská saka, široké sukně či kožené bundy
 • Styling podle Anny Piaggy
 • nejžhavější looky v oblasti líčení, úpravy vlasů
 • Otestování pleti
 • Vyzpovídání krásných češek a tajemství jejich dokonalých křivek
Takže neváhejte, máme se na co těšit, takže 14. září zamiřte do nejbližších trafik pro nové číslo časopisu ELLE :)

2 komentáře:

 1. Elle mám ráda, móda mě zajímá odjakživa, takže mám vždy radost,když si Elle koupím :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Elle jsem si koupila včera a boužel na fashion weekend jsem se nedostala a moc mě to mrzí

  Na mém blogu právě probíhá giveaway, třeba se budeš chtít ty a tvoje čtenářky zúčastnit :-)
  http://marketatrpisovska.blogspot.cz/2012/07/soutez.html

  OdpovědětVymazat