6. 5. 2013

GIVEAWAY: Slevové kupóny na ELLE FASHION SHOPPING WEEKEND 2013

Hezké odpoledne všem mým čtenářům a čtenářkám :)
Hlásím se vám opět po delší době s jedním příjemným článkem.Většina z vás jistě ví, že za 10 dní se uskuteční ELLE Fashion Shopping Weekend, který proběhne ve dnech 17. - 19. 5. 2013 jak v pražském Palladiu, tak po celé ČR. Ti z vás, kteří odebírají časopis ELLE, v jeho květnovém vydání nalezli šikovné slevové kupóny.


Jelikož nejsem Pražačka, a většina značek uvedených na slevových kupónech v mém okolí není k dostání, tudíž nemám možnost se téhle očekávané události zúčastnit, řekla jsem si, že udělám radost někomu z vás. Najde se mezi vámi někdo, kdo by se oněch slevových kupónů ujal? Pojďme si o ně zasoutěžit!


Co pro získání slevových kupónů musíte udělat?
  • Musíte být mým pravidelným čtenářem prostřednictvím sítě GFC
  • Napište mi do komentáře váš e-mail, na který bych vás mohla v případě výhry kontaktovat
  • Pokud budete tuto soutěž sdílet na jakékoliv sociální síti (resp. na vašem blogu, FB stránkách,..) a uvedete odkaz, kde jste soutěž zveřejnili, můžete přidat jeden komentář navíc (k němu opět připojte vaši e-mailovou adresu)
Pak vám už nezbývá nic jiného, než si 14. května při losování držet palce.
Budu ráda, pokud tuto soutěž nasdílíte mezi své čtenáře/kamarády/atp., ráda bych slevové kupóny udala. Byla by škoda nechat je nevyužité.

Výherce vylosuji pravděpodobně pomocí Randomu či nějaké podobné aplikace, abyste mě v případě, že bych nevylosovala zrovna vás, neukamenovali.
Výherci budou rovněž v den oznámení výhry v případě zájmu zaslány nafocené další stránky z časopisu ELLE týkající se již zmiňovaného Fashion Shopping Weekendu. Na nich najde potřebné informace o jednotlivých slevách a adresář prodejen, ve kterých lze slevové kupóny uplatnit.

Soutěž je přístupná pouze čtenářům z ČR vzhledem k délce doručovací doby výhry. Děkuji za pochopení.

Přeji všem zúčastněným hodně štěstí :)
Prohlášení: Tato soutěž není nikým a ničím sponzorovaná, časopis ELLE jsem si koupila za své vlastní peníze a věnování slevových kupónů do soutěže je pouze projevem mé dobré vůle a ochoty odměnit pravidelné čtenáře za jejich sledování mého blogu.

2 komentáře: