8. 9. 2015

Polished Monday #14

A já si myslela, že tento týden stihnu Polished Monday včas. Jak naivní. Nečekaně jsem měla spolu s bratrem uklízecí den, takže jsem se k počítači dostala až pozdě večer. Článek je tedy alespoň připravený s předstihem na následující den. 

Pro tento týden jsem si na své nehty zvolila krásný, tmavě fialový, odstín laku na nehty od Yves Rocher, který se skrývá pod číslem 36. Má se to s ním tak, že stejně jako každý jiný lak, který jsem tímto způsobem zkoušela aplikovat, se nesnese s kombinací slunce a větru, takže při jeho prvním použití minulý týden v Pondělí šel z nehtů zase rychle pryč - neskutečně zbublinkoval a vypadal opravdu odporně. Znovu jsem to s ním zkusila za příznivějších podmínek v Pátek, kdy jsem spolu s mladší sestrou seděla na břehu Attersee a z dlouhé chvíle lak vytáhla. Nestačila jsem se divit. Široký štěteček usnadňující nanášení, perfektní krytí již v první vrstvě, žádné pruhování a hustější konzistence. Díky té se mu musí dát trochu více času na zaschnutí, ale vzhledem k úžasné podzimní barvě mu to s klidným srdcem odpouštím. 
Po nanesení samotného laku jsem použila ještě top coat, který se ale v případě tohoto laku ne nutně může použít. Jeho povrch je lesklý sám o sobě.
Využila jsem přízně počasí a světla a vyfotila vám ho přímo na místě, s krásným přírodním pozadím, na kterém jeho barva hezky vyniká.


Už taky pomalu přesedláváte na podzimní barvičky?

2 komentáře: