7. 9. 2014

Happy Birthday To Me! | #2

Zdravím blogerskou komunitu :)
Dnes po tří denní odmlce ve stručnosti vrhneme na pokračování narozeninového článku, které vám od posledně dlužím.


Růže jsou víceméně jediné květiny (kromě pokojových), které můžu mít doma a které nevadí alergikům v naší rodině. A tak ten, kdo mě chce nějakými květinami obdarovat ví, že růže jsou jasnou volbou (stále tajně toužím po pivoňkách). 
Co se mi na nich nejvíce líbí je, že v čerstvě natočené vodě krásně rozkvetou. To je pak panečku podívaná.V den mých narozenin se u nás ve městě mělo konat fotbalové utkání místního fotbalového družstva, a tak jsem doufala v hezké slunečné počasí, abychom mohli vyrazit ven. A světe div se, ráno po probuzení vyjdu na balkón a naskytne se mi pohled na téměř vymetenou modrou oblohu. Když mě při tom pálily do tváře sluneční paprsky (což po ránu nebyl zrovna dobrý nápad), byl to jenom příjemný bonus.


Jako každé ráno jsem i v den svých narozenin zkontrolovala mobilní verze všech sociálních sítí, na kterých jsem zaregistrovaná, a na jedné z nich - Tumblr - na mě vykouklo tohle milé překvapení - přání k narozeninám od jedné z mých kamarádek. Další věc, které mi toho rána vykouzlila úsměv na tváři.


(speciální narozeninové logo Googlu) 


(Facebooková narozeninová přání - to by bylo téma na pokračování, dnes vás toho ušetřím)

A teď přichází na řadu dárečky ..

// 3 //V pořadí již třetím člověkem, který se mě rozhodl obdarovat, byl můj milovaný táta. 
Dorazili jsme takhle domů z posezení se známými a táta mi říká, že na mě v pokoji čeká něco malého. A tak přejdu ke dveřím pokoje, rozsvítím a pohled mi padne na nádherný pugét růží (na fotce výše), který mi doslova vzal dech, a taštičku s logem parfumerie Fann. V té jsem našla nový parfém Christiny Aguilery Unforgettable (má sladkou, trochu výraznější vůni, která má opravdu dobrou výdrž) spolu se vzorečky dalších parfémů - Dolce & Gabbana, Light Blue; Hugo Boss, Ma Vie (čerstvá novinka) a Giorgio Armani, Armani Code Ice. (Vanilková svíčka nebyla dárkem, jenom dalším balením, protože jednu právě dopaluji.)
Z každého jednoho dárku mám opravdu velkou radost. 

pozn.: Vzhledem k většímu množství nashromážděných vzorků parfémů jsem se rozhodla, že pro vás o nich sepíšu menší článek. Pokusím se vám v něm popsat, jak který parfém voní. To berte prosím s rezervou, přece jenom nejsem žádný odborník přes parfémy, abych vám dokázala popsat, co z kterého parfému cítím a necítím.


(jen abyste věděli, jak můj stůl vypadá právě teď - po výkupu květinářství)

// 4 //A poslední osobou, respektive osobami, kteří mi něco darovali, byla rodina známých. 
Fotka Sektu je bohužel jen vyfocená mobilem (moc dlouho nevydržel, hi), zato dárečky jsem vyfotila až doma. Řetízek s "korálkami" je dlouhý, ideální pro nadcházející podzimní období, kdy bude dokonale ladit ke svetrům, a jako bonus jsem dostala vzorek parfému Guess by Marciano, který "navrhl" sám Maurice Marciano Guess, jeden z bratří zakladatelů módní značky Guess.
Všechny tři dárky nebyly čekané, ale více než vítané.

A to je pro dnešek vše milí čtenáři. Doufám, že se vám článek líbil a sami si svůj narozeninový den užíváte aspoň tak dobře, jak jsem si ho užila já :)
Teď už jenom dokoukám film Wanted, který běžel na TV Prima (v hl. roli James McAvoy, Angelina Jolie a Morgan Freeman) a půjdu spát.
Tak vám přeji všem dobrou noc a sladké sny :)

Žádné komentáře:

Okomentovat