11. 1. 2016

Polished Monday #16

Přeji krásný začátek týdne :)
Vím, že spousta z vás, tedy zejména ti studující, momentálně trpí při zkouškovém období. Doufám, že si ho něčím zpříjemňujete :) Právě jsem i já sama zapadla do tohoto nepříjemného koloběhu (máme zápočtový týden a 5 týdnů zkouškového před sebou) a budu držet palce jak sobě, tak i vám, aby všechny zápočty a zkoušky vyšly tak, jak si přejete :) 
Nicméně, rozhodla jsem se na chvíli utrhnout a pochlubit se vám nejnovějším přírůstkem do mé sbírky laků na nehty.


Jak jistě někteří z vás vědí, v parfumerii Sephora právě probíhají různé slevové akce, a to bych to nebyla já, kdybych je nešla alespoň omrknout. 
Při svém prvním nájezdu jsem tedy neodešla s prázdnou. Mou obětí se stal lak na nehty značky Nails INC v moc pěkném a přirozeném "taupe"odstínu Porchester Square z řady Gel Effect


Na trhu není žádným nováčkem, alespoň tedy ne v zahraničí - světlo světa tam spatřil na podzim roku 2013. U nás jsem na tuto řadu laků narazila poprvé.


Moc se mi líbí design lahvičky - má netradiční tvar (lehce prohnutý z obou stran) s odnímatelným plastovým víčkem, pod kterým se skrývá samotný uzávěr laku. Štěteček je široký a dobře se jím pracuje. Samotná barva laku není 100% krycí v první vrstvě, doporučuji tedy použít vrstvy dvě. Slibovaný "gel effect" je patrný v případě, že přes lak nepoužijete top coat. Po aplikaci lak poměrně rychle schne a vytvrdí se do takové míry, že na něm nejsou patrné žádné oděrky, ani rýhy (na fotkách některé vidět jsou, ale ty jsou způsobené tím, že nehet sám je poškozený).

Omlouvám se za vzhled nehtové kůžičky. V tomto období mé ruce hodně trpí přesušením a už nevím, co s nimi.
Lak jsem na nehty aplikovala tuším v Sobotu (9.1.) a zatím jsem nezaznamenala žádné olupování, ani nic podobného.

Lahvička má objem 14 ml a nyní jej seženete za krásných 190 Kč (-50% z PC).

Na jaké barvičky v tomto období vsázíte?
Preferujete spíše nenápadné odstíny, nebo naopak ty výrazné?

1 komentář:

  1. Ten odtieň je nádherný! Ja si nechty nelakujem, ale keby som si mala vybrať tak určite beriem pastelové odtiene.

    OdpovědětVymazat