30. 7. 2012

New Year's Eve '11

Loňský Silvestr byl jiný, než Silvestry předtím. Nejspíš to bude tím, že už s bráchou dospíváme. Vloni mu bylo 16 let a rozhodl se slavit SIlvestra se svými kamarády, místo s rodinou. Ale já, místo toho, abych se držela jeho "vzoru" (no, tak přece jen mi bylo 18 let), jsem se rozhodla trávit Silvestra s rodiči, malou sestrou (teď už 6 let) a známými. Upřímně, nemám ráda chození po diskotékách, dávám radši přednost třeba narozeninové oslavě jen v okruhu přátel, u někoho doma, nebo třeba si jít někam posedět, než takhle někde trajdat. Nevím, byla jsem na diskotéce jen párkrát, moc mě to nebavilo, tak se takovým akcím prostě vyhýbám. A nestěžuju si. Mnohdy tak zažiju mnohem více zábavy, než pozorovat, jak se mí pubertální kamarádi opíjí a vážou se s dalšími nalitými puberťáky. Už jsem prostě taková.
Rozhodně jsem nelitovala, když jsem byla takhle jen v okruhu rodiny a známých. Náhodou mě to moc bavilo. Asi od 8 hodin jsme jen seděli, popíjeli ať už alko, či nealko, pojídali různé drobnosti jako jdou jednohubky, chlebíčky, oříšky, brambůrky aj. laskominy, které k takovému posezení patří. Samozřejmě nechyběla hezká domácí atmosféra a neváznoucí konverzace.
O půlnoci jsme vyrazili na místní fotbalové hřiště, kde se měl uskutečnit parádní ohňostroj, o který jsme se nakonec zasloužili sami. A i tak to byl večer bez jediné chybičky :) Na závěr přidávám fotku mých nehtíků, které jsem si tak udělala speciálně pro ten den. Vsadila jsem na "Když je Silvestr, tak se musím třpytit." :)

Žádné komentáře:

Okomentovat